Fish peeling

Fish peeling w modzie

Kobieta

Moda kosmetyczna się zmienia, jednak są pewne nowości na rynku które długo się adaptują i równie długo utrzymują swą świeżość. Do takich należy peeling fish. Niemal w każdym większym SPA dostępny, a i w wielu gabinetach kosmetycznych oferowany. Można wierzyć lub też nie, ale peeling jaki wykonują rybki może być bardzo skuteczny.

Od pewnego czasu na rynku dostępne są peelingi wykorzystujące właściwości w tym celu hodowlanych rybek miniaturowej odmiany piranii, która żeruje na zrogowaciałym naskórku. Jest to kuracja w pełni bezpieczna i nawet może być przyjemna. Najczęściej stosowana do peelingu stóp i łydek.

Fish peeling to nie peeling twarzy jednak jest równie popularny

Co prawda nie jest to peeling twarzy jednak jest to zabieg równie ważny i popularny. Zainteresowanie tym rodzajem zabiegu wciąż rośnie. Jest on atrakcją samą w sobie. Nie rzadko oddajemy się temu rodzajowi peelingu na wczasach i w ośrodkach spa, co tyczy się nie tylko kobiet, ale także mężczyzn. Łaskotanie w nogi nie wszyscy lubią, niemniej to dość oryginalne uczucie, kiedy możemy się wylegiwać na wygodnych leżankach mocząc nogi lub też ręce w akwariach z rybkami skubiącymi naszą skórę. Co niektórzy mają ku temu poważne opory, jednak wystarczy raz spróbować by przekonać się, iż może być to zabieg pełen przyjemności w ekstrawaganckim wydaniu. Zważywszy iż cena zabiegu nie jest wysoka chętnych przybywa.

Fish peeling utrzymuje się na fali jako atrakcja i coś godnego spróbowania

Jaką ma przyszłość ten rodzaj zabiegu dla urody? Można gdybać. Jednak mimo upływu już kilku lat od jego upowszechnienia wciąż utrzymuje się na fali jako atrakcja i coś innego, ciekawego, godnego spróbowania. Po ten rodzaj peelingu sięgają coraz to młodsze osoby, które dotąd nie miały z nim styczności. Tym sposobem zainteresowanych nie brakuje i w najbliższym czasie raczej ich nie zabraknie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *